KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8448132
nr 844 8132
Akvarell
signerad, C H Brondetti, Motiv från Venedig, 25x15
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 september 2013
kl 20:25:03
200 kr
150 kr
350 kr
500 kr
500 kr